Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

«
»

Лицарі Колумба м. Одеса передали українським військовим антисептик, рукавиці та маски

В понеділок, 13 квітня 2020 року, військовий капелан о. Руслан Остафій завітав до військової частини «А 1325», що на Одещині, і привітав військовослужбовців з квітною неділею, роздавши кожному освячену лозу.

Також представники ради Лицарів Колумба святого апостола Андрія Первозванного в м. Одеса передали для військових 40 літрів антисептика, 500 пар гумових рукавиць та 600 масок.

Така допомога стала можливою завдяки пожертвам членів ради Лицарів Колумба, що діє при катедральному храмі святого апостола Андрія Первозванного в м. Одесі.

«Цієї допомогою ми хотіли підтримати наших військових в часі поширення коронавірусу. Їхня безпека для нас є дуже важливою, адже вони захищають наше життя, а ми повинні зберегти їхнє», – ділиться військовий капелан о. Руслан Остафій.

За словами священика, такі допомоги продовжуватимуться: «Ми будемо й надалі шукати можливості для закупівлі необхідних предметів індивідуального захисту для військовослужбовців в часі пандемії коронавірусу», – сказав військовий капелан та капелан ради Лицарів Колумба святого апостола Андрія Первозванного, о. Руслан Остафій.

Пресслужба Одеського екзархату

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *