Діти-читачі з Харківщини та…

Дитячий Міжрегіона…

На будинку, де вийшла…

В центрі Лубен, на …

На відміну від української…

Говорить Андрій Крю…

Має бути державна політика…

Говорить Дмитро Шев…

Якщо студент хоче бути…

День українськомовн…

Мова — це зброя.…

День українськомовн…

Скільки можна поступово, вже…

Скільки можна посту…

«
»

Блаженніший Святослав освятив великодні паски для захисників України

Напередодні Великодніх свят Предстоятель Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав освятив паски для захисників України.

З Києва, від Патріаршого собору Воскресіння Христового, великодні подарунки поїдуть на фронт. «Сьогодні український народ веде боротьбу за існування на двох фронтах: ми спільними зусиллями намагаємося запобігти розповсюдженню інфекційного захворювання та подолати його наслідки, рятуючи життя наших громадян, а з іншого боку – українські воїни на Сході України відважно боронять право нашої держави на незалежне та суверенне існування», – сказав о. Андрій Зелінський, заступник Керівника Департаменту військового капеланства Патріаршої Курії УГКЦ.

За його словами, Українська Греко-Католицька Церква завжди залишалася вірно присутньою поруч зі своїм народом у всіх  випробуваннях, що спадали на його долю.

«Сьогодні, окропленням свяченою водою пасок (із суворим дотриманням усіх санітарних вимог), Блаженніший Святослав уділив своє благословення нашим захисникам, віддаючи їх під опіку воскреслого Спасителя, що у світлому празнику свого Воскресіння з мертвих здолав найзапекліших ворогів людського роду – гріх і смерть», – наголосив о. Андрій.

За сприяння Департаменту військового капеланства Патріаршої куріїї УГКЦ воїни зможуть скуштувати освячені в столиці великодні паски уже самого світлого дня Воскресіння Христового.

Департамент інформації УГКЦ

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *