Діти-читачі з Харківщини та…

Дитячий Міжрегіона…

На будинку, де вийшла…

В центрі Лубен, на …

На відміну від української…

Говорить Андрій Крю…

Має бути державна політика…

Говорить Дмитро Шев…

Якщо студент хоче бути…

День українськомовн…

Мова — це зброя.…

День українськомовн…

Скільки можна поступово, вже…

Скільки можна посту…

«
»

Представники Київської Архиєпархії взяли участь у другій зустрічі формаційних курсів для студентських капеланів

З 9 по 10 квітня 2020 року, відбулась дуга зустріч формаційного курсу PROVIDE для студентських капеланів та їх помічників. У формаційному курсі взяв участь отець Ярослав Павлюк, Голова Центру Академічного Душпастирства Київської Архиєпархії, та київські студенти.

Формаційний курс зібрав студентських капеланів та помічників з восьми Архиєпархій та єпархій: Київської, Тернопільської, Івано-Франківської, Одеський екзархат, Самбірско-Дрогобицької, Сокальско-Жовківскої, Коломийської та Стрийської. Завданням курсу є почути молодь, бути разом та вести до Бога. Формаційний курс організований Центром Академічного Душпастирства при Патріаршій молодіжній комісії УГКЦ.

 Другий модуль через карантин відбувся онлайн. Його провела Наталя Бордун, директор Інституту лідерства УКУ, на тему: «Управління організаціями в умовах невизначеності». Першого дня учасники модулю працювали над місією, візією та стратегічними цілями академічного душпастирства в залежності від викликів на місцях служіння. Наступного дня учасники освоювали модель Кайневіна, щоб навчитись оцінювати ступінь складності викликів та  методів реакції на них.

Підсумовуючи проведений перший модуль отець Ярослав зазначив:«Отримані уміння допомогли нам  зрозуміти, як використати сьогоднішній час, щоб стати біль доступнішими для студентів та викладачів в у мовах карантину».

Самі студенти так розповідають про зустріч:«Цей модуль приніс нові уявлення про невизначеність, зокрема про ту, в якій знаходимося зараз. Я почерпнула багато корисного, і впевнена, що зможу в майбутньому застосувати набуте, щоб намагатися розвивати молодіжне середовище в церкві». – Софія.

Пресслужба Київської архиєпархії

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *