Діти-читачі з Харківщини та…

Дитячий Міжрегіона…

На будинку, де вийшла…

В центрі Лубен, на …

На відміну від української…

Говорить Андрій Крю…

Має бути державна політика…

Говорить Дмитро Шев…

Якщо студент хоче бути…

День українськомовн…

Мова — це зброя.…

День українськомовн…

Скільки можна поступово, вже…

Скільки можна посту…

«
»

У Патріаршому Домі поселилися на обсервацію перші медики

Сьогодні, 15 квітня, Патріарший Дім у Львові (вул. Хуторівка 35-Б) прийняв на поселення 11 медиків з 8-ої лікарні м. Львова. Серед них лікар, медичні сестри та медичні брати, які після вахтового тижневого чергування проходитимуть тут обсервацію.

«Почуваються вони добре. На сьогодні всі здорові, задоволені умовами проживання, а також засобами комунікації, які там присутні. Вони мають можливість триразового харчування у Патріаршому Домі. Патріарший готель має ще багато місць, може розмістити загалом 50 осіб на проживання. Тому ми готові на відгуки від інших лікарень і готові також поселити й інших медичних працівників. які цього потребують», – розповіла с. Севастіяна Карвацька у коментарі для релігійного інтернет-ресурсу «Духовна велич Львова».

Як зазначає о. Любомир Яворський, у Патріаршому домі дотримано всіх умов безпеки, щоби запобігти поширенню вірусної хвороби: окремий вхід для медиків, які проходять обсервацію, одноразовий посуд, який утилізується відразу після використання тощо. «Сестра Севастьяна із нашими медичними капеланами особисто займалася тим, щоби до нашого Патріаршого Дому поселили медиків. Сьогодні поселилися перші. Однак з кожним днем їх прибуватиме все більше», – наголосив о. Любомир.

Пригадуємо, що минулого тижня представники Комісії у справах охорони здоров’я УГКЦ і Львівської міської ради мали зустріч і домовленості про активну співпрацю. Також за сприяння міської ради надано тести, щоб могли бути протестовані всі медичні капелани, а також священнослужителі Львівської Архиєпархії УГКЦ та інших конфесій.

Департамент інформації УГКЦ

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *