В Івано-Франківську представники архиєпархіального управління УГКЦ роздавали перехожим захисні маски

За словами організаторів, основним завданням акції стало пробудження соціальної відповідальності серед жителів міста та Прикарпаття, щоб кожен був свідомим свого християнського обов’язку дбати за здоров’я та життя себе самого і своїх близьких, використовуючи належні засоби захисту.

13 квітня в Івано-Франківську відбулася благодійна акція, під час якої випускники-семінаристи в людних місцях обласного центру, зустрічаючи перехожих, дарували їм захисні маски. Захід провели в рамках роботи Архиєпархіального антикризового координаційного центру, що діє в Івано-Франківську з початку карантину.

Загалом же з початку поширення короновірусної інфекції Івано-Франківська архиєпархія УГКЦ вже розповсюдила близько 10 000 масок звичайним перехожим та на парафіях Прикарпаття.

Окрім того, на завершення минулого тижня представники архиєпархії та Лікувально-діагностичного центру святого Луки також надали допомогу Комунальному некомерційному підприємству «Обласний клінічний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Івано-Франківської обласної ради Галицького відділення швидкої медичної допомоги “Пункт постійного базування смт. Більшівці”». Переважно це були засоби захисту: одноразові комбінезони, маски, костюми спонбонди, медичні шапки, бахіли тощо. Усі ці речі того ж дня передали представникам медзакладу.

Нагадуємо, що подібні проєкти стають можливими завдяки пожертвам релігійних громад архиєпархії та небайдужим людям, адже з початком карантину Івано-Франківська архиєпархія УГКЦ розпочала масштабну соціальну діяльність, спрямовану на підтримку населення.

Серед найважливіших аспектів допомоги можна виділити: передача приміщення Духовної семінарії медикам; запуск кол-центру в ЛДЦ Святого Луки, де тільки за перший тиждень було надано 187 безкоштовних онлайн-консультацій; оголошення митрополитом благодійної збірки, долучитися до якої може кожен охочий – реквізити за ЦИМ ПОСИЛАННЯМ.

Департамент інформації Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ

 

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *