Діти-читачі з Харківщини та…

Дитячий Міжрегіона…

На будинку, де вийшла…

В центрі Лубен, на …

На відміну від української…

Говорить Андрій Крю…

Має бути державна політика…

Говорить Дмитро Шев…

Якщо студент хоче бути…

День українськомовн…

Мова — це зброя.…

День українськомовн…

Скільки можна поступово, вже…

Скільки можна посту…

«
»

Від коронавірусу помер сільський голова Братківців, що біля Франківська.

Сьогодні в Івано-Франківську помер 51-річний сільський голова села Братківці Тисменицького району Тарас Володимирович Федорів. Про його смерть повідомив на своїй fb-сторінці мер Франківська Руслан Марцінків.

«Сьогодні, 15 квітня зранку від коронавірусу у лікарні помер Тарас Федорів – сільський голова Братківців Тисменецького району Івано-Франківської області. Це велика трагедія. Йому був лише 51 рік. Велике співчуття рідним та близьким померлого…» – написав Марцінків.

За його словами, Тарас Федорів був хворий на коронавірусну інфекцію та перебував на апараті штучної вентиляції легень, – інформує «Курс». Проте в чоловіка не витримало серце.

Марцінків нагадав, що Братківці в процесі приєднання до Івано-Франківської ОТГ і висловив співчуття родині сільського голови. І заодно застеріг франківців від візитів у гості до друзів та родичів на Великдень, щоб такі гостювання не обернулися бідою.

Нагадаємо, на ранок сьогодні, 15 квітня, в Івано-Франківській області зафіксовано 356 випадків COVID-19, за останню добу – 24 нові.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *