У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

Діти-читачі з Харківщини та…

Дитячий Міжрегіона…

На будинку, де вийшла…

В центрі Лубен, на …

На відміну від української…

Говорить Андрій Крю…

Має бути державна політика…

Говорить Дмитро Шев…

Якщо студент хоче бути…

День українськомовн…

«
»

«Caritas Internationalis» відкриває окремий фонд для долання наслідків Covid-19

«Caritas Internationalis» відкриває окремий фонд для долання наслідків Covid-19
З метою змогти дати безпосередні та ефективні відповіді на виклики, пов’язані з пандемією коронавірусної інфекції, Дикастерія Служіння цілісному розвиткові людини та «Caritas Internationalis» створили спеціальний фонд.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

Як повідомлялося, Дикастерія Служіння цілісному розвиткові людини, відповідаючи на доручення Святішого Отця, в співпраці з іншими відомствами створила спеціальну Комісію, що займатиметься дбанням про належну відповідь Церкви на кризу, викликану поширенням Covid-19. Одним із партнерів в цьому є «Caritas Internationalis». Конфедерація ввійшла, серед іншого, до першої робочої групи, що займатиметься вислуховуванням потреб місцевих Церков.

Служіння «Карітас»

В комюніке «Caritas Internationalis», поширеному з цієї нагоди, зазначається, що в різних регіонах світу «Карітас» перебуває на передовій реагування на виклики, пов’язані з пандемією, також і в тих, де не діє жодна інша організація. Разом з Дикастерією СЦРЛ, конфедерація вже започаткували механізм слухання місцевих Церков.

«Понад 140 єпископських конференцій надіслали відповіді на спеціальний опитувальник, вказуючи на те, якими є найнагальніші потреби у відповідних країнах і які програми здійснюються, щоб реагувати на поширення пандемії. Це дозволить нам, у співпраці з Дикастерією, давати належні відповіді», – зазначає Генеральний Секретар «Caritas Internationalis». В дійсності, капілярна присутність «Карітас» та добре вкорінення у соціальній дійсності дає змогу з готовністю реагувати на виклики в усьому світі.

Спеціальний Фонд

Аби змогти давати негайні та ефективні відповіді на виклики, Дикастерія СЦРЛ та "Caritas Internationalis» створили спеціальний «Фонд відповіді на COVID-19». Задуманий як видимий знак солідарності вселенської Церкви, цей глобальний фонд дозволить «Карітас» та іншим католицьким організаціям й надалі нести допомогу, впроваджуючи, одночасно, профілактичні заходи з метою запобігання поширення вірусу, зокрема, в тих країнах, де поширення епідемії може мати набагато руйнівніші наслідки, ніж ті, які ми спостерігали досі.

Пріоритетними напрямками у використанні надходжень буде забезпечення медичної допомоги в таких сферах як запобігання інфекції та контроль за її поширенням, доступ до чистої води та гігієнічно-санітарних послуг, постачання засобів індивідуального захисту. Братимуться також до уваги пропозиції, які мають на меті сповільнення поширення зараження, що включають поширення інформації та, зокрема, гарантування продовольчої безпеки, оскільки можна також почути ствердження: «Віддаємо перевагу тому, щоби померти від вірусу, аніж з голоду».

В комюніке зазначається, що вже надійшли перші прохання про допомогу, але можливість їх задовольнити залежить від ресурсів, які вдасться зібрати. З цього виплаває заклик складати внески до новоствореного фонду. Пожертви можна скласти на сайті «Caritas Internationalis»:

 https://www.caritas.org/donation/covid-19-response-fund/

або через банківський переказ на спеціальний рахунок, відкритий в «Istituto per le Opere di Religione». IBAN: VA29001000000020179007.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *