Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

«
»

Венедикт XVI відзначає 93-річчя, молячись за хворих на Covid-19

Венедикт XVI відзначає 93-річчя, молячись за хворих на Covid-19
Архієпископ Ґеорґ Ґансвейн, особистий секретар Венедикта XVI, розповів для ватиканських медіа про те, як Папа-емерит проводить свій 93-й день народження, що через пандемію проходить без відвідувачів.

о. д-р Теодосій Р. Грень, ЧСВВ / Alessandro Gisotti – Ватикан

В доброму умі та вдячності Господеві Венедикт XVI сьогодні відзначає свій 93 день народження, проживаючи у монастирі Mater Ecclesiae у Ватикані. Як розповів особистий секретар Папи-емерита архієпископ Ґеорґ Ґансвейн, впродовж останніх годин Венедикт XVI отримав численні телефонні дзвінки з привітаннями, зокрема, від свого рідного брата Ґеорґа, але через обмежувальні заходи з причини вірусу гостей в домі Папи Ратцінґера сьогодні не було. Дуже багато привітань надійшло Папі-емериту токож поштою та по-емейлу.

Папа-емерит єднається з болем хворих

Архієпископ Ґеорґ зазначив, що Папа Венедикт XVI постійно стежить за інформацією щодо поширення коронавірусу і щоденно молиться за хворих та всіх тих, які страждають з причини цього вірусу. Папу-емерита глибоко заторкнула поведінка численних священників, лікарів, молодшого медперсоналу, особливо, на півночі Італії, які, виконуючи свої служіння, ризикували життям та здоров’ям. Венедикт XVI, як підсумував секретар, єднається з болем хворих та не втрачає надію.

Святкування дня народження

Сьогоднішній святковий день розпочався дещо урочистішою, ніж звичайно, Святою Месою в каплиці монастиря, де тепер мешкає Папа Венедикт XVI. Впродовж усього дня також мали місце інші молитви, читання, а також традиційні пісні рідного Папі баварського регіону. Одним із цінних подарунків, який цього дня отримав Венедикт XVI є книга-біографія Папи Ратцінґера, написана німецьким журналістом Петером Зеєвальдом, що побачить світ 4 травня цього року. Спершу автор хотів особисто подарувати Папі-емеритові цю свою книгу, однак, з причини поширення вірусу здійснити це не вдалося.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *