Нам варта чытаць творы…

Сёння мы пагаворым…

Нам слід читати твори…

Сьогодні нашою спі…

Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

«
»

Справа завдання 2,2 млн грн збитків Службі зовнішньої розвідки: матеріали відкрито


НАБУ та САП завершили розслідування факту завдання 2,2 млн грн шкоди Службі зовнішньої розвідки України. Трьом підозрюваним та їхнім захисникам 16 квітня 2020 року відкрито матеріали слідства для ознайомлення перед скеруванням справи до суду.
 
Серед підозрюваних:
– ексзаступник голови Служби зовнішньої розвідки України (далі — СЗРУ) — ч. 2 ст. 364 («Зловживання владою або службовим становищем») КК України;
– експосадовець СЗРУ — ч. 2 ст. 364 («Зловживання владою або службовим становищем») КК України;
– в.о. директора держпідприємства — ч. 2 ст. 364 («Зловживання владою або службовим становищем»), ч. 5 ст. 191 («Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем»), ч. 1 ст. 209, ч. 4 ст. 358 КК України.
 
Слідство встановило, що підозрювані у період з серпня по грудень 2014 року, зловживаючи своїм службовим становищем, організували державну закупівлю. У результаті СЗРУ уклала з договір на постачання обладнання із одним із державних підприємств, яке не могло виконати домовленість. Всупереч нормативним документам СЗРУ внесла повну передплату, а обладнання не отримала.
 
Кошти, які держпідприємство отримало від СЗРУ за непоставлене обладнання, його керівник легалізував, перерахувавши компаніям із ознаками фіктивності.
 
Внаслідок таких дій інтересам держави в особі СЗРУ завдано 2,2 млн грн збитків, що встановлено висновком економічної експертизи.
 
Розслідування вказаних фактів детективи НАБУ здійснювали з жовтня 2016 року.
 
25 лютого 2020 року учасникам злочину повідомили про підозру.
 
Застереження. Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
 

Матеріали для ЗМІ

Необхідна інформація та лінки для поширення на Ваших ресурсах Контактний email: 

press.nabu@gmail.com

Інша інформація: 

https://nabu.gov.ua/kontakty-dlya-zmi

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *