Великодні богослужіння УГКЦ наживо транслюватимуть два канали Суспільного радіо

Два канали Суспільного радіо UA: Українське радіо та UA: Радіо Культура транслюватимуть Великодні богослужіння для вірян східного обряду.

У неділю, 19 квітня, із 07:30 до 11:00 — трансляція Великодньої Божественної Літургії з Патріаршого собору Воскресіння Христового УГКЦ в Києві.

Трансляції коментуватиме ведучий UA: Українське радіо Роман Коляда.

«Оскільки релігійні обряди мають велику візуальну складову, Суспільне радіо завжди особливо відповідально ставиться до коментування церковних служб. Ми не лише даємо змогу слухачам долучитися до служби, а й пояснюємо, що саме відбувається, яке значення має та чи та дія. Радіо — найдоступніше медіа. Окрім того, UA: Українське радіо — найбільша FM-мережа України. Тому завдяки трансляціям на UA: Українське радіо та UA: Радіо Культура до Великодніх богослужінь зможуть долучитися сотні тисяч вірян», — прокоментував член правління UA: Суспільне мовлення, відповідальний за платформу радіо, Дмитро Хоркін.

Нагадаємо, усі канали Суспільного радіо можна слухати в FM-діапазоні, на сайті ukr.radio та в мобільному застосунку suspilne.radio.

Знайти FM-частоту UA: Українське радіо та UA: Радіо Культура у своєму місті можна за цим посиланням:  https://corp.suspilne.media/regradio

corp.suspilne.media

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *