Журнал «La Civiltà Cattolica» заговорив китайською мовою

Журнал «La Civiltà Cattolica» заговорив китайською мовою
Китайська версія журналу Товариства Ісусового повинна сприяти взаємному культурному збагаченню і відкритому діалогові.

VATICAN NEWS

З нагоди 170-ї річниці свого заснування журнал отців-єзуїтів «La Civiltà Cattolica» започаткував видання також і спрощеною китайською мовою (公教文明, Gōngjiào wénmíng), зважаючи на важливу роль цієї мови в глобальному контексті. Відповідний веб-портал https://www.gjwm.org має чотири секції: Новини (新闻), Світ (观世界), Християнські роздуми (基督教文化研究) і Культура (文化及评论). 

Державний Секретар Святого Престолу кардинал П’єтро Паролін високо оцінив цю ініціативу, висловлюючи в листі до часопису сподівання на те, що видання китайською мовою зможе «написати нові сторінки, що будуть плодом приязної зустрічі з багатою традицією китайського народу». Кардинал Паролін пригадав, що Папа Франциск під час аудієнції з редакторами журналу «La Civiltà Cattolica» в червні 2013 року наголошував, що їхнім завданням є «будувати мости» й «налагоджувати діалог з усіма людьми», також і невіруючими, які, однак, шанують загальнолюдські цінності. Державний Секретар Святого Престолу побажав, аби китайська версія журналу «стала міцним знаряддям взаємного культурного й наукового збагачення між усіма людьми, які шукають красу й правду» та сприяла «співпраці в будуванні справжньої цивілізації відкритого діалогу й тривалого миру між усіма народами світу». 

У першому випуску журналу «La Civiltà Cattolica» китайською мовою будуть опубліковані статті про угоду між Китаєм та Святим Престолом, про католицизм в Китаї XXI століття, соціальну доктрину Церкви в цій країні та про перспективи оновлення китайської Католицької Церкви. Буде подано також ряд новин.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *