У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

Діти-читачі з Харківщини та…

Дитячий Міжрегіона…

На будинку, де вийшла…

В центрі Лубен, на …

На відміну від української…

Говорить Андрій Крю…

Має бути державна політика…

Говорить Дмитро Шев…

Якщо студент хоче бути…

День українськомовн…

«
»

Від сьогодні в Івано-Франківській архиєпархії починає діяти «гаряча лінія» для замовлення безкоштовних обідів

З благословення архиєпископа і митрополита Івано-Франківського Володимира Війтишина, в рамках діяльності антикризового координаційного центру, Івано-Франківська архиєпархія УГКЦ запускає новий проєкт, суть якого полягає в забезпеченні потребуючих безкоштовними обідами. Щодня планується роздавати від ста до двохсот безкоштовних обідів. Уже від середи, 22 квітня, соціально-незахищені верстви населення м. Івано-Франківська зможуть отримати безкоштовні обіди від архиєпархії за попереднім замовленням.

Такі обіди надаватимуть багатодітним сім’ям, дітям-сиротам, одиноким матерям, сім’ям у складних обставинах, родинам, де є діти або батьки з інвалідністю та людям похилого віку.

Щоб замовити такий обід потрібно зателефонувати на гарячу лінію за номером (098) 099 23 40 та заповнити невелику анкету. Обід безкоштовно доставлятимуть волонтери за вказаною адресою.

«Основна мета, – кажуть в антикризовому архиєпархіальному центрі, – допомогти тим, хто особливо на час карантину не може забезпечити себе найнеобхіднішим, в тому числі і їжею».

Західне бюро «Живого ТБ»
за матеріалами http://ugcc.if.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *