Напередодні Великодня греко-католики Білоцерківщини подбали про воїнів, які захищають нашу державу від ворожих сил на Сході України

Благодійну акцію провели вірні парафій Різдва Христового УГКЦ міста Біла Церква та святого Архистратига Михаїла УГКЦ села Мала Вільшанка (відділок «Селекційний»).

«Спільно із волонтерською групою, та під керівництвом Василенко Тетяни Карпівни, наші вірні активно долучилися до організації Великодніх Свят. Для воїнів, які захищають нашу державу парафіяни приготували паски, крашанки-писанки, м’ясні страви, солодощі та інші традиційні Великодні смаколики», – розповів Протоєрей Ігор Гріщенко, адміністратор парафій.

Він зазначив, що захисники України мали особливе прохання: передати для освячення пасхальних кошиків свячену воду. «Це завдання ми з великим задоволенням виконали», – наголосив душпастир.

Священник також подякував усім парафіянам за активну співпрацю: «Попри доволі непростий час, ми вкотре не тільки словом, молитвою, але і ділом показали свою любов до України».

Прес-служба Київської Архиєпархії

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *