Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

«
»

У департаменті дорожнього господарства ЛОДА – новий директор

Директором департаменту дорожнього господарства Львівської ОДА призначили Ореста Олексійовича Шуліковського. Сьогодні нового керівника представили колективу, – повідомили у пресслужбі ЛОДА.

Заступник голови облдержадміністрації Юрій Бучко під час представлення зауважив, що на Львівщині, порівняно з іншими областями, дороги в хорошому стані, побажав новому очільникові департаменту плідної роботи та високих результатів.

Орест Шуліковський, своєю чергою, наголосив на важливості проведення якісного ремонту доріг у межах проєкту «Велике будівництво», що його ініціював Володимир Зеленський.

Конкурс на посаду директора департаменту дорожнього господарства в ЛОДА оголосили 19 березня, а відбувся він 27 березня. Досі обов’язки директора департаменту виконував Роман Кокотайло.

Для довідки:

Фото з fb-сторінки Ореста Шуліковського

Орест Шуліковський родом з Винників. Закінчив Львівський національний університет імені Івана Франка, за освітою – соціолог.

Раніше працював заступником міського голови з фінансово-економічних питань, інвестицій та розвитку виконавчого комітету Бібрської міської ради.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *