Запрошення на «Дні формування» для молоді

Чернеча родина Воплоченого Слова запрошує старшокласників та студентів на «Онлайн-Дні формування для молоді», що відбудуться з 29 квітня по 3 травня. В зв’язку із цьогорічним карантином, даний молодіжний захід проходитиме в онлайнрежимі відеоконференцій в програмі «zoom».

Сьогодні, як ніколи, християнська молодь повинна усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє. На превеликий жаль, сьогодні наше суспільство, через знецінення моральних принципів, дедалі частіше наражається на небезпеку секуляризації й бездуховності.

Тому, дана Зустріч спрямована саме на те, щоби виховувати глибоко свідому молодь, яка зможе протистояти всім викликам сьогодення, зростаючи у любові та милосерді до потребуючих та зі сміливістю пропагувати та свідчити справжні загальнолюдські та християнські цінності власним життям.

На молодь очікує справжній християнський вишкіл. В програмі «Днів формування» заплановані цікаві конференції на актуальні теми, зокрема: "Гендерні маніпуляції", "Важливість молитовного читання Святого Письма.", "Як будувати добрі та міцні передподружні стосунки", "Реінкарнація – можливо, чи ні?", "Постать митр. Андрея Шептицького", "Хрестові походи: що і як було насправді?"… та багато інших цікавих і, водночас, важливих для молоді аргументів. Окрім конференцій, на молодь матиме можливість долучитися до спільної молитви,  спілкування із молодь, ділення досвідом та розважальна програма .

Детальніша інформація на сторінці фейсбуку «Голоси Слова» https://www.facebook.com/112625590211066/videos/914922055615929/?tn-str=k*F

Попередня реєстрація (включно до 27 квітня)  https://forms.gle/kyWY2grj3Dxe45fr6

За детальнішою інформацією звертайтеся
за телефоном: 0979919887 (о. Лука Шалама, ВС)

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *