Діти-читачі з Харківщини та…

Дитячий Міжрегіона…

На будинку, де вийшла…

В центрі Лубен, на …

На відміну від української…

Говорить Андрій Крю…

Має бути державна політика…

Говорить Дмитро Шев…

Якщо студент хоче бути…

День українськомовн…

Мова — це зброя.…

День українськомовн…

Скільки можна поступово, вже…

Скільки можна посту…

«
»

Курсанти Військової академії розпочали практичні польові заняття.

У курсантів 3 курсу факультету підготовки спеціалістів матеріального забезпечення спеціалізації «Продовольче забезпечення військ та речове забезпечення» розпочався плановий польовий вихід, на якому протягом тижня майбутні офіцери тилу проходитимуть практичні заняття.
Висока боєздатність особового складу багато в чому залежить від умов, в яких військовослужбовці перебувають. Правильне та раціональне харчування, можливість скористатися лазнею, випрати та висушити речі – робота тиловиків завжди і без виключень є актуальною.
Приготувати швидко та якісно кілька страв у польових умовах на 60 осіб за дві години – ось одне із завдань, яке було поставлене перед курсантами продовольчого забезпечення.
Ми часто чуємо зі ЗМІ про те, як воюють захисники, але так рідко про їхній побут. Серед курсантів багато тих, які вступили до Академії вже після контрактної служби, були і в АТО, і в ООС. Розповідають, що на початку війни все що мали, щоб помитися – вологі серветки, тому дуже добре розуміють важливість облаштування побуту.
Розгорнути технічні засоби речової служби та організувати роботу в польових умовах – ще одне завдання курсантів.
На полігоні курсанти розпалювали стаціонарну підземну лазню – цих навичок достатньо, щоб впоратися з мобільними душовими у різних місцях дислокації військ.
Існує кілька моделей лазень чи душових кабінок. Як якою користуватися також вчать курсантів. Якщо є небезпека для життя військових, модулі заглиблюють в землю, і їхня конструкція змінюється, щоб особовий склад не отримав уражень.
Чисті та ситі курсанти закінчили свій перший день практики, попереду ще тиждень для удосконалення навичок.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *