Половина жертв пандемії – підопічні пансіонатів для літніх і людей з інвалідністю

Половина жертв пандемії – підопічні пансіонатів для літніх і людей з інвалідністю
Про це повідомив Регіональний директор Всесвітньої організації охорони здоров'я в Європі

Немислима трагедія – такими словами Ганс Клюге, Регіональний директор Всесвітньої організації охорони здоров’я в Європі, прокоментував дані, згідно з якими, майже половина людей, що померли внаслідок пандемії Covid-19, перебували на обліку в пансіонатах для літніх людей та людей з інвалідністю. 

У своїй офіційній заяві він підкреслив, що люди з фізичними або розумовими вадами, часто в похилому віці, особливо вразливі до цього вірусу, але вони мають більші шанси на одужання, якщо отримують відповідний догляд і лікування. Ганс Клюге вказав на нагальну потребу переосмислити спосіб функціонування цих закладів, підкреслюючи, що люди, які в них працюють, часто перевантажені та незахищені. 

Уразливість – це не недолік

На важливість солідарності між поколіннями в інтерв’ю для Vatican News вказав Префект Дикастерії сприяння цілісному людському розвиткові кардинал Петер Тарксон. Він зазначив, що людська уразливість не повинна розглядатися, як щось негативне: як на початку життя, відразу після народження, так і наприкінці життя, тобто в старості, людина є слабкою і беззахисною і тому потребує допомоги інших. Власне, сутність спільноти полягає в тому, аби дбати одні про одних. Однією з причин, що призвела до теперішньої трагедії, на його думку, є старіння суспільства, в якому старших людей є більше, аніж молоді, яка могла про них подбати. 

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *