Діти-читачі з Харківщини та…

Дитячий Міжрегіона…

На будинку, де вийшла…

В центрі Лубен, на …

На відміну від української…

Говорить Андрій Крю…

Має бути державна політика…

Говорить Дмитро Шев…

Якщо студент хоче бути…

День українськомовн…

Мова — це зброя.…

День українськомовн…

Скільки можна поступово, вже…

Скільки можна посту…

«
»

Віталій Федорів став головою Івано-Франківської ОДА.

Віталій Федорів став очільником Івано-Франківської облдержадміністрації. Відповідний Указ про призначення Володимир Зеленський підписав сьогодні, 24 квітня. Іншим указом він звільнив Федоріва з посади т.в.о. голови Івано-Франківської ОДА.

Фото: president.gov.ua

Сьогодні ж Зеленський зустрівся з Федоровим, вручив йому посвідчення, привітав із призначенням і побажав успіхів у роботі. Під час зустрічі Зеленський наголосив на важливості вирішення актуальних проблем області, зокрема, йшлося про економічний розвиток регіону.

Віталій Федорів народився 1977 року в селі Братківці Тисменицького району Івано-Франківської області. 2000-го закінчив Івано-Франківський державний технічний університет нафти і газу за спеціальністю «Економіка підприємства», (інженер-економіст), 2004 року – Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу за спеціальністю «Державна служба» (магістр державної служби).

З 2001 року працював у структурах Івано-Франківської обласної державної адміністрації, а також заступником начальника Державної фінансової інспекції в Івано-Франківській області. З листопада 2018 року був заступником голови, а з лютого 2020-го – тимчасово виконував обов’язки голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

Нагадаємо, попереднього голову Івано-Франківської ОДА Дениса Шмигаля 4 лютого, відповідно до подання прем’єр-міністра України Олексія Гончарука, Верховна Рада призначила віцепрем’єр-міністром – міністром розвитку громад і територій України.

5 лютого Шмигаля було звільнено з посади голови Івано-Франківської ОДА.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *