Польовий вишкіл курсантів факультету ракетно-артилерійського озброєння.

Протягом тижня польовий вишкіл проходили курсанти другого і третього курсів факультету ракетно-артилерійського озброєння. Майбутні офіцери вдосконалювали на практиці здобуті у стінах військового навчального закладу теоретичні знання.
Від їх знань, умінь і навичок залежатиме у майбутньому успіх вдалих вогневих операцій. Необхідні знання курсанти факультету підготовки спеціалістів ракетно-артилерійського озброєння Військової академії (м. Одеса) опановують як теоретично (у стінах вишу), так і практично – у навчальних класах, і під час польових виходів. Для цього днями у Центрі забезпечення навчального процесу Військової академії відбулися заняття майбутніх керівників служб рао військових частин. Розгорнувши польові майстерні, курсанти розпочали відпрацювання окремих елементів підготовки.
Практичні заняття під час польових виходів мають беззаперечні переваги.
Процес навчання не є легким, і вимагає спеціальних знань.
Під час польового виходу курсанти відпрацьовували і вміння керувати автотранспортними засобами.
Навчання водіїв триває продовж 255 навчальних годин, з яких 155- теоретичних та сто – практичних. Після опанування даної програми курсанти матимуть можливість, здавши відповідні екзамени, отримати права категорії «В» та «С».
Під час польового виходу курсантів факультету ракетно-артилерійського озброєння, відпрацювання поставлених завдань проводилося з урахуванням бойового досвіду, отриманого під час Антитерористичної операції та Операції Обєднаних сил.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *