Військові психологи – лікарі людських душ.

23 квітня своє професійне свято відзначають українські психологи. Сімейні, дитячі, військові — всі вони допомагають іншим людям розібратися в своїх проблемах. В умовах проведення Антитерористичної операції та Операції об’єднаних сил, складної соціально-політичної ситуації в суспільстві внаслідок російської збройної агресії проти України суттєво підвищилася роль та значення професійної діяльності психолога у військовій сфері.
Офіцери структур морально-психологічного забезпечення надають допомогу не лише військовослужбовцям і членам їх сімей, а і тим, хто морально постраждав від війни на сході України, або втратив на ній близьких. Ці лікарі людських душ допомагають емоційно впоратися із життєвими негараздами, подолати стреси й депресії. І з кожним роком фахівці цієї професії стають все більш затребуваними.
Не менш важливим аспектом діяльності психологів є і відбір кандидатів на службу за контрактом, і підготовка військовослужбовців до виконання завдань за призначенням, реабілітація учасників АТО та Операції Об’єднаних Сил – на кожному з цих етапів перебування військовослужбовця у ЗС без їх допомоги не обійтися.
Постійне підвищення професійного рівня підготовки психологів здійснюється шляхом проведення різноманітних тренінгів, семінарів, круглих столів, курсів із залученням іноземних та вітчизняних фахівців.
Не меш важливим у цьому аспекті є і проведення етапів конкурсу на звання кращого психолога. У таких конкурсах беруть участь офіцери-психологи військових частин Сухопутних військ, Повітряних Сил, ВМС, ДШВ, Сил спеціальних операцій ЗС України та частин безпосереднього підпорядкування.
З нагоди Всеукраїнського дня психолога вітаємо і дякуємо офіцерам-психологам за роботу та старанність, сумлінне виконання військового обов’язку та за психологічне забезпечення підрозділів ЗС України.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *