Папа: Попри коронавірус не забувати про інші недуги

Папа: Попри коронавірус не забувати про інші недуги
У контексті нещодавнього відзначення Всесвітнього дня боротьби з малярією, Святіший Отець нагадав про значення того, аби забезпечити всім доступ до базових медичних послуг.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

Промовляючи до вірних після проказування молитви «Царице Неба» в неділю, 26 квітня 2020 р., Папа Франциск нагадав, що напередодні відзначався Всесвітній день боротьби з малярією, проголошений Організацією Об’єднаних Націй.

«В той час, коли боремося проти коронавірусу, ми не повинні припиняти зусилля, спрямовані на запобігання та лікування малярії, що загрожує мільярдам людей в багатьох країнах», – наголосив Глава Католицької Церкви, запевнивши у своїй близькості всіх хворих, тих, які їх лікують та всіх тих, «які трудяться над тим, аби кожна людина мала доступ до добрих базових медичних послуг».

Єпископ Риму також згадав про те, що цієї неділі в Італії відзначається День Католицького Університету, що цього року має тему «Союзники задля майбутнього». «Разом з італійським єпископатом заохочую підтримати цей навчальний заклад, що намагається поєднувати наукові пошуки з цілісним формуванням людської особи», – сказав він, скерувавши також окреме вітання учасникам «Загальнонаціонального читання Святого Письма» в Польщі. У цьому контексті він нагадав на важливість щоденного читання Біблії, заохочуючи відкривати її щодня.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *