Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

«
»

Covid-19: солідарність Папи з церковною спільнотою вогнища пандемії в Амазонії

Covid-19: солідарність Папи з церковною спільнотою вогнища пандемії в Амазонії
Святіший Отець зателефонував до Архиєпископа Манауса, щоб висловити свою близькість мешканцям бразильського міста, де внаслідок спалаху пандемії влада була змушена вдатися до драматичних рішень.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

Братні могили, що з’явилися в деяких місцевостях, особливо уражених спалахом коронавірусної інфекції – одна з картин ситуації в світі, що викликають окремий біль. До такого рішення була змушена вдатися також і влада міста Манаус, столиці бразильського штату Амазонас, що на північному заході країни.

Папа Франциск зателефонував у суботу до очільника місцевої церковної спільноти архиєпископа Леонардо Штайнера, щоб висловити свою близькість і солідарність. У повідомленні на сайті Манауської архидієцезії зазначається, що Святіший Отець вислухав розповідь про різні ініціативи солідарності, подякувавши мирянам і духовенству за зусилля, спрямовані на полегшення страждань населення, та запевнив у своїх молитвах, зокрема, за померлих і їхніх родичів.

«Папа подякував нам і сказав, що молиться за всіх нас, та уділив особливе благословення для Амазонії. Ми глибоко вдячні Папі Францискові за цей глибокий батьківсько-церковний жест», – зазначив архиєпископ Штайнер, розповівши, що Святіший Отець розпитував про ситуацію в місті та околицях, висловивши стурбованість становищем корінних народів, мешканців регіону ріки Ріо-Ґранде та убогих.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *