У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

Діти-читачі з Харківщини та…

Дитячий Міжрегіона…

На будинку, де вийшла…

В центрі Лубен, на …

На відміну від української…

Говорить Андрій Крю…

Має бути державна політика…

Говорить Дмитро Шев…

Якщо студент хоче бути…

День українськомовн…

«
»

Греко-католики м. Вишневе надали благодійну допомогу жителям гуртожитку, де стався спалах коронавірусу

25 квітня 2020 року, громада парафії св. Анни в м. Вишневому організувала благодійну допомогу для жителів гуртожитку, де стався спалах коронавірусу. Станом на сьогодні там зафіксовано понад 100 лабораторно підтверджених випадків COVID-19.

В гуртожитку, що в передмісті столиці проживає близько 300 осіб, і всі вони виявились в повній ізоляції, не маючи змоги виходити назовні, щоб купити продукти першої необхідності. Приміщення цілодобово контролює поліція та національна гвардія. Місцева влада та волонтери організували доставку харчів, ліків та засобів особистої гігієни мешканцям гуртожитку.

<iframe width="100%" height="400" src="http://www.youtube.com/embed/lsjZwEQDi6E" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

«Очевидно, що ми не могли стояти осторонь цієї проблеми в нашому місті і вирішили допомогти в першу чергу дітям, які проживають в цьому гуртожитку, адже вони зараз знаходяться в дуже стресових умовах. А людська підтримка і доброта завжди допомагають долати труднощі» – відзначив настоятель парафії о. Володимир Мальчин.

 Парафіяльна спільнота організувала 40 продуктових наборів для дітей, які мешкають в  гуртожитку. Відповідальна за соціальне служіння на парафії п. Світлана Шемберко коментує таке рішення: «Ми подбали, щоб в пакетах було якомога більше продуктів з вітаміном C (апельсини, грейпфрути, ківі, соки), адже це підтримує імунітет і сприяє здоров’ю. Також ми передали книжечки, щоб малеча не скучала вдома».

Крім того, до гуртожитку було передано 25 л. антисептику. «Коли ми дізнались про спалах коронавірусу в м. Вишневе, то звернулись в міську Раду з питанням як ми можемо допомогти. Нам повідомили, що є велика потреба в антисептиках. Тому ми оперативно організували таку допомогу» – відзначив о. Володимир.

Священик УГКЦ разом із парафіянами-помічниками помолились біля стін гуртожитку і прикликали Боже благословення і захист для усіх мешканців, які зі своїх балконів долучились до молитви і  виявляли слова вдячності. «Розмовляючи по телефону із волонтеркою Оксаною , розумію як там не просто , проте немає нарікань, відчаю… Насправді відчула радість що змогла вкласти маленьку лепту до їхньої перемоги» – відзначила п. Світлана.

Учасник цієї благодійної акції п. Андрій Свистун ділиться своїми враженнями: «Переживаю приємне почуття приналежності до нашої Церкви, яка в цей час займає саме таку позицію – не стоїть осторонь, а допомагає там, де є найбільша в цьому потреба. Дякую нашим духовним провідникам, які залишаються з нами за будь-яких обставин; не покидають не лише парафіян, а й пам'ятають про всіх людей, навіть незнайомих до тепер».

Дана допомога була надана зі збірки «Андріїв гріш», що діє під патронатом Блаженнішого Святослава, та за підтримки Благодійного Фонду «Карітас-Київ» в особі директора о. Романа Сиротича.

Коментуючи завдання фонду «Андріїв гріш», Предстоятель УГКЦ відзначив: «Складаючи пожертви на цей фонд, ви допомагаєте особисто не Главі Церкви, а даєте в його руки елементи швидкого служіння і реагування, елементи швидкої невідкладної допомоги для тих, хто є в найбільшій нужді та потребі».

Прес-служба Київської архиєпархії

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *