Медичні капелани Івано-Франківської архиєпархії узгодили діяльність під час карантину

Незважаючи на поширення коронавірусу COVID-19 та обмежувальних заходів під час карантину, медичні капелани Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ продовжують шукати шляхи для здійснення покликання і служби Церкви на користь хворих. Так, медичні капелани Івано-Франківської архиєпархії провели Zoom-конференцію.

У ході розмови кожен із душпастирів поділився досвідом служіння в умовах карантину, звернувши увагу як на нові виклики, так і на можливості.

На завершення учасники конференції погодили розробити текст оголошення, які розмістити в усіх відділеннях медзакладів, про можливість отримати повний відпуст, що його надала, з благословення Папи, Апостольська пенітенціарія. Цей інформаційний бюлетень стане в пригоді не тільки хворим, але й лікарям, які хотіли б приступити до Таїнства Покаяння. В ньому також обов'язково буде вказаний номер телефону відповідального капелана для можливості душпастирської розмови.

«Однією із проблем пандемії є стигматизація суспільства, де хворі на COVID19 залишаються на марґінесі, часто почуваються відкиненими», – каже голова Комісії у справах душпастирства охорони здоров’я Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ о. Ярослав Рохман.

Тому під час онлайн-конференції капелани висловили свої бачення, як подолати зазначені негативні прояви.

З метою кращої координації служіння медичних капеланів зустрічі в режимі онлайн вирішили проводити щотижнево.

Пригадуємо, що на сьогодні в Івано-Франківській архиєпархії служать тридцять п’ять медичних капеланів, які душпастирюють в тридцяти восьми медустановах. 

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://ugcc.if.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *