Діти-читачі з Харківщини та…

Дитячий Міжрегіона…

На будинку, де вийшла…

В центрі Лубен, на …

На відміну від української…

Говорить Андрій Крю…

Має бути державна політика…

Говорить Дмитро Шев…

Якщо студент хоче бути…

День українськомовн…

Мова — це зброя.…

День українськомовн…

Скільки можна поступово, вже…

Скільки можна посту…

«
»

Досвід служіння Екобюро УГКЦ переймають на міжнародному рівні

«Роль Церкви у збереженні природної спадщини Творця» – такою була провідна тема міжнародної відео-конференції (29 квітня), організованої Кафедрою теології Загребського католицького університету спільно з Бюро УГКЦ з питань екології.

Захід мав за мету аналіз діяльності Церкви у справі збереження Божого створіння у світлі енцикліки Папи Франциска Laudato Si: про турботу за наш спільний дім, а також ділення досвідом практичних екоініціатив.

Ключовою стала доповідь-презентація професора Володимира Шеремети на тему «Внесок Церкви для збереження спільного дому на прикладі служіння Бюро УГКЦ з питань екології». Доповідач коротко представив історію створення Екологічно бюро УГКЦ, розповів про ключові напрями діяльності, а також поділився основними викликами та досягненнями церковної екоінституції, яка за відносно короткий час свого існування вийшла у авангард екологічного служіння Вселенської Церкви.

Хорватська сторона представила проект «CROLAUDATOSI': Про піклування за наш дім», який виник у співпраці Хорватського католицького університету та спільноти Францисканців світських (Третього Чину Франциска) задля поширення вчення Католицької Церкви про інтегральне відношення людини до Бога, ближніх та світу (довкілля), у світлі енцикліки Папи Франциска Laudato Si.

Одним з основних результатів заходу стало рішення об’єднати зусилля та розвивати міжнародну співпрацю задля збереження нашого спільного дому.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології

 

 

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *