Діти-читачі з Харківщини та…

Дитячий Міжрегіона…

На будинку, де вийшла…

В центрі Лубен, на …

На відміну від української…

Говорить Андрій Крю…

Має бути державна політика…

Говорить Дмитро Шев…

Якщо студент хоче бути…

День українськомовн…

Мова — це зброя.…

День українськомовн…

Скільки можна поступово, вже…

Скільки можна посту…

«
»

Галицькі хроніки COVID-19: 30 квітня.

Станом на 09:30, за даними Центру громадського здоров’я України, у трьох галицьких областях загалом виявили 2 071 випадок захворювання на COVID-19. За вчорашню добу виявлено 137 нових інфікованих: 71 – у Тернопільській області, 41 – в Івано-Франківській і 25 – у Львівській. Помер один хворий на Тернопіллі та прийшли позитивні результати ПЛР тесту пацієнта зі Львова, який помер ще 27 квітня. 70-річний львів’янин мав двосторонню пневмонію та інфаркт міокарда, був раніше госпіталізований у 8-му лікарню. Перший зроблений там ПЛР-тест показав негативний результат.

Таким чином за добу кількість хворих на covid-19 зросла у Тернопільській області на 10%, у Івано-Франківській на 6,2 %, на Львівщині на 5%. За тиждень захворюваність у Галичині зросла у 1,45 разу. Леталність зараз становить 3,8%.

Нагадаємо, що вчора ввечері на в’їзд/виїзд закрили селище-сателіт Львова Давидів. Там зафіксовано спалах коронавірусної хвороби у восьми не пов’язаних між собою осередках. Станом на 29 квітня було офіційно підтверджено діагноз 20 особам, тестування продовжується. Встановлено 140 контактних осіб. Усіх мешканців селища просять максимально дотримуватися карантину, а тим часом проводять дезінфекцію вулиць і громадських місць.

Погіршується ситуація в Кременецькому районі Тернопілля, де, станом на нинішній ранок вже 193 хворі на коронавірус пацієнти. За добу діагностовано 35 нових випадків, 16 з них із Почаєва. У Монастириському районі, де був найперший у області спалах хвороби, пацієнтів з підтвердженим діагнозом не додалося – їх, як і вчора, там 177 осіб.

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТЬ:

30 квітня (09:30): 779 випадків, 71 новий

м. Тернопіль – 5 осіб

Заліщицький район – 1 особа

Бережанський район – 1 особа

Гусятинський район – 2 особи

Збаразький район – 2 особи

Лановецький район – 1 особа

Зборівський район – 1 особа

Кременецький район – 35 осіб

Тернопільський район – 2 особи

Шумський район – 21 особа

ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ:

30 квітня (09:30): 430 випадків, 25 нових

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ:

30 квітня (09:30): 862 випадки, 41 новий

Інформація уточнюється й оновлюється. За даними ЦГЗ України станом на 10:00 29 квітня, а також сайтів місцевих лабораторних центрів і місцевої влади у Львівській, Тернопільській та Івано-Франківській областях. 

Учорашні дані можна побачити за цим посиланням.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *