Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

«
»

«Карітас-Спес Україна»: особливості допомоги в часі пандемії COVID-19

«Карітас-Спес Україна»: особливості допомоги в часі пандемії COVID-19
Підтримати тих, які опинилися в крайній нужді та належать до основних груп ризику: таке завдання в умовах пандемії поставила перед собою харитативна мережа «Карітас-Спес Україна»

Костантин Чавага/Тетяна Калініченко – Львів/Київ

Пандемія коронавірусу, що стала неабияким викликом для економічно сильних країн таких, як США та Китай, зовсім пагубно впливає на країни з хиткою економічною ситуацією. В Україні через пандемію перед громадою та Церквою постали нові виклики: вимушене безробіття та зубожіння, людей, які опинились у крайній нужді. Місія «Карітас-Спес», яка діє в кожній дієцезії Римо-Католицької Церкви, об’єднала свої зусилля з орденами та згромадженнями РКЦ запустивши Програми швидкого реагування на подолання наслідків пандемії COVID-19.

Президент «Карітас-Спес Україна» о. Петро Жарковський зазначає, що головний виклик полягає у тому, щоб надати захист і допомогу людям, які потрапили в зону ризику, а це самотні особи похилого віку, бездомні, багатодітні сім’ї, в яких батьки втратили роботу, особи з інвалідністю. Отець В’ячеслав Гриневич SAC, генеральний секретар «Карітас-Спес Україна», розповідаючи про об’єднання зусиль в боротьбі з наслідками пандемії, порівняв Церкву зі злагодженим організмом, який співдіє заради допомоги людині в потребі:

Про ініціативи, які в різних частинах країни здійснюють місцеві осередки місії «Карітас-Спес», розповідає прес-секретарка Тетяна Калініченко:

 

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *