Діти-читачі з Харківщини та…

Дитячий Міжрегіона…

На будинку, де вийшла…

В центрі Лубен, на …

На відміну від української…

Говорить Андрій Крю…

Має бути державна політика…

Говорить Дмитро Шев…

Якщо студент хоче бути…

День українськомовн…

Мова — це зброя.…

День українськомовн…

«
»

VІІ сесію Патріаршого Собору УГКЦ перенесли на наступний рік.

Патріарший (Всецерковний) Собор УГКЦ на тему «Еміграція, поселення і глобальна єдність УГКЦ», який скликав Блаженніший Святослав, перенесли на друге півріччя 2021 року через пандемію COVID-19. Про це йдеться в декреті глави УГКЦ.

«З огляду на пандемію короновірусної інфекції COVID-19, беручи до уваги пропозиції секретаріату Собору, заслухавши думки членів Синоду Єпископів УГКЦ, а особливо зваживши на добро делегатів Собору, VІІ сесію Патріаршого (Всецерковного) Собору УГКЦ на тему «Еміграція, поселення і глобальна єдність УГКЦ» перенесено на друге півріччя 2021 року», – зазначено в декреті.

Нову дату проведення Собору визначать після того, як заслухають думки членів Синоду Єпископів.

Декретом від 13 грудня 2018 року було скликано VІІ сесію Патріаршого (Всецерковного) Собору Української Греко-Католицької Церкви на тему «Еміграція, поселення і глобальна єдність УГКЦ», який мав відбутися 26-29 серпня 2020 року у Львові. До участі в Соборі було запрошено єпископів УГКЦ, представників духовенства й інститутів богопосвяченого життя, ректорів духовних семінарій, мирян єпархій і екзархатів з України та з-за кордону.

На Соборі планували порушити питання душпастирства та життя Церкви в умовах глобалізації, роль Церкви в житті емігранта, реагування церковної спільноти на виклики сучасності тощо. Патріарший Собор мав розглядати тему еміграції та глобальної єдності УГКЦ на основі напрацювань архиєпархіальних і єпархіальних соборів Церкви в усьому світі. Зокрема, Собор Львівській Архиєпархії відбувся 29 лютого 2020 року у Львівській духовній семінарії Святого Духа.

 Собор Львівської архиєпархії на тему «Еміграція, поселення та глобальна єдність УГКЦ». Фото: news.ugcc.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *