Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

Населення: світ і Україна

Майже 4 000 народів…

Шаровари - це одяг…

Підставою для нашо…

ДО УВАГИ!

Зважаючи на каранти…

Писання - це спосіб…

Сьогодні ми прогов…

«
»

Гопак не спинити: відомий український ансамбль з Канади показав, як репетирує на карантині

Знаменитий український танцювальний колектив «Shumka» («Шумка») з Канади показав, як проводить тренування в умовах карантину через COVID-19.

Відповідним відеороликом поділився Світовий конґрес українців (СКУ) на своїй сторінці в Facebook  

«У Міжнародний день танцю (29 квітня – ред.) ділимося прекрасним «гопаком в ізоляції» від українського колективу «Шумка» з Едмонтона. «Toronto Star» (одна з найбільших щоденних  газет Канади – ред.) назвала їх «канадським національним скарбом», а в «Globe & Mail» порівняли з Riverdance. Карантину не спинити гопак!», – йдеться у дописі.

Як зазначається на сторінці колективу в Facebook, танцювальний колектив має багаторічну історію і власний визначний «шумівський» стиль. Ансамбль проводить професійні театральні й танцювальні гастролі по Канаді й всьому світу. Ці постановки поєднують український танець з класичними та сучасними рухами, створюючи динамчні сюжетні лінії та перетворюючи народний танець на справжнє  мистецтво.

Торік колектив «Шумка» відзначив своє 60-річчя. Запланований з цієї нагоди концертний тур Канадою, який мав відкритися 24 квітня, перененсено через пандемію COVID-19 на осінь.

Джерело: Укрінформ

Фото: Ukrainian Shumka Dancers

Відео: ShumkaDancers

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *