Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Карітас Івано-Франківської архиєпархіі УГКЦ забезпечує продуктами та засобами гігієни мешканців Волновахи

За останні пів року допомогу від Івано-Франківського Карітасу отримали майже п’ятсот сімей на Cході країни. Зараз, під час карантинe, допомога передусім надається самотнім людям пенсійного віку та людям з інвалідністю І і ІІ груп. Вже потім внутрішньо переміщеним особам, багатодітним сім’ям, одиноким матерям. Така допомога – це результат співпраці Карітасу Івано-Франківська та Карітасу Волновахи.

Для забезпечення потребуючих мешканців Волновахи продуктами харчування та засобами гігієни виділено триста тисяч гривень. За ці кошти працівники Карітасу Волновахи придбали та роздали понад чотириста продуктових наборів та двісті п’ятдесят засобів гігієни. Усе це фінансує благодійна організація «Welthaus Grats»(єпархія Грац, Австрія).

«Така допомога є дуже потрібною, адже велика кількість людей втратили роботу та можливість хоч якогось заробітку з початком військових дій на сході України, – говорить соціальний працівник Карітасу Волновахи Марія Дубракова, – люди з Волновахи їздили у Донецьк на роботу, зараз це неможливо. Люди залишили без засобів для існування».

Карантин у зв’язку з пандемією коронавірусу COVID-19 вніс свої корективи щодо надання допомоги. Якщо до карантину на допомогу в першу чергу могли розраховувати малозабезпечені внутрішньо переміщені особи, то зараз це люди, які обмежені в пересуванні у зв'язку з заходами безпеки під час карантину та у зв'язку зі станом здоров'я – це самотні літні люди, люди з інвалідністю. Також раніше люди приходили за допомогою до офісу Карітасу, а зараз працівники благодійної організації самі розвозять гуманітарну допомогу.

Із впровадженням карантину в Карітасі Волновахи запрацювала онлайн-черга. Люди телефонують і записуються у чергу на отримання допомоги, адже кількість потребуючих зростає.

«Ми раді, що маємо таку можливість допомогти людям, які живуть поряд з лінією розмежування, де зараз відбуваються бойові дії, – говорить директор Карітасу Івано-Франківська отець Володимир Чорній. – Карітас Івано-Франківськ також підтримує й військових на Сході, у попередні роки ми їздили у Волноваху, особисто передавали нашим захисникам допомогу. В Україні йде війна і про це не треба забувати».

Карітас Івано-Франківськ співпрацює з колегами зі Сходу з 2017 року. У рамках співпраці два роки тому діти з Волновахи їздили на відпочинок до Івано-Франківська.

Допомога здійснюється у рамках проєкту «Надання гуманітарної допомоги та організація літнього табору для ВПО і місцевого населення Волноваського району Донецької області».

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://ugcc.if.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *