Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Ювілей священства василіянських ієромонахів

30 квітня 1990 року відбулася вагома подія у житті Провінції. З рук блаженної пам’яті владики Софрона Дмитерка, ЧСВВ семеро василіянських ченців отримали Святу Тайну Священства.

30 років тому у приватному помешканні в с. Малехів, біля Львова ченці: Григорій Бардак, Степан Бондаренко, Дам’ян Кастран, Мелетій Батіг, Микола Кук, Атанасій Кулинич та світлої пам’яті Ісидор Гончар стали священиками. Крім ченців, владика Софрон Дмитерко, ЧСВВ уділив священичі свячення Володимиру Барану, Миколі Германовичу та о. Ярославу Налиснику.

Згадуючи про цей день, о. Микола Кук мав подвійні відчуття – відчував тривогу і захоплення. Тривожився через достойність виконувати священиче служіння у час, коли бракувало багатьох душпастирів. У підпіллі він паралельно працював на світській роботі, а за кілька днів настоятелі сказали йому звільнитися та щільніше готуватися до нового служіння. З цією метою він приїжджає у Кристинопільський (Червоноградський) монастир. Ієромонах Микола попри переживання був певний своєї місії, адже підтримував його відважний чернець о. Мар’ян Чернега, ЧСВВ, який закликав ченців до витривалості, надії та любові до Бога.

Один з них – о. Ісидор Гончар, ЧСВВ, хоч трагічно загинув (+1. 05.2000 р.), але один з небагатьох відважно відновляв душпастирську працю на Херсонщині, де створив 7 церковних громад та розпочав заснування Херсонського монастиря.

Сьогодні інші ієромонахи, які 30 років тому стали священиками, активно працюють у різних монастирях, розвиваючи свої таланти у служінні Богові та людям, дякуючи за дар свого покликання.

Вітаємо ювілярів та бажаємо їм витривалості у монашому покликанні в доброму та Божого благословення задля праці на Славу Божу!

Прес-служба osbm.in.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *