Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Діяли в наступі та керували вогневою силою підрозділів.

Тактичні навчання з бойовою стрільбою підрозділів комендатури охорони та обслуговування штабу Командування ВМС ЗС Україниднями пройшли на Одещині. Головна їхня мета – підвищити практичні навички командирів відділень в управлінні вогнем підрозділів і проведенні бойового злагодження між відділеннями під час наступу на противника.
За сценарієм навчання розвідка ВМС виявила незаконні збройні формування противника з автоматами та бойовий розрахунок протитанкового ракетного комплексу на колісній базі, які здійснили висадку в умовний квадрат поблизу населеного пункту. У ворога було ідентифіковано обладнання для виготовлення саморобного вибухового пристрою з метою здійснення дестабілізації в цьому регіоні через підрив військових об’єктів. Діяти потрібно було негайно. Надійшла команда якнайшвидше здійснити багатокілометровий марш на броньованій техніці з повним боєкомплектом у визначений район і провести розгортання на місцевості.
Заступник командира комендатури охорони та обслуговування штабу Командування Військово-морських сил Збройних сил України Олександр Багрій розповів, що у бойових стрільбах відділень взяли участь рота охорони та рота почесної варти. Відпрацьовували тактичні переміщення, подолання інженерних та мінних загороджень і ведення вогню.
Особовий склад пройшов 8 кілометрів через балки й чагарнии. Під час маршу й подолання мінно-вибухових загороджень військові моряки діяли динамічно, впевнено, тактично грамотно, незважаючи на надходження численних раптових ввідних від командирів.
Військовослужбовець за позивним "Талсман" розповів: "Завдання нам були невідомі, ми отримували команди і вже, виконуючи їх, вирішували, як прийняти наступне рішення, як правильно виконати завдання. Найперше, що ми зробили – це приїхали в район зосередження та заняли оборону, організували зв'язок між підрозділами та зробили орієнтири.
Черговий етап навчань – ведення наступальних дій у глибині оборони противника. Особливу увагу надавали злагодженню дій особового складу у складі невеликих бойових груп під час бою, передусім під час швидкісної стрільби й нанесення прицільного вогневого ураження. Бійці доволі швидко впорались з поставленими завданнями та знищили виявлені незаконні збройні формування у визначеному районі. Далі підрозділи ВМС зайняли рубежі оборони противника.
За словами командира підрозділу комендатури, навчання пройшли успішно, поставлені цілі досягнуті, бойову задачу виконано на відмінно.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *