Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Статуя святого Йосифа, посвячена Пієм ХІІ, на Святій Месі Папи Франциска

Статуя святого Йосифа, посвячена Пієм ХІІ, на Святій Месі Папи Франциска
До каплиці Святого Духа в «Домі святої Марти» статую Небесного покровителя привезли представники Італійських християнських робітничих асоціацій.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

При престолі, на якому Папа Франциск у п’ятницю, 1 травня 2020 р., відслужив Святу Месу з нагоди свята святого Йосифа робітника, була встановлена статуя цього святого, доставлена із офісу об’єднання Італійських християнських робітничих асоціацій. Йдеться про статую, яку 1956 року у базиліці Святого Петра у Ватикані поблагословив Папа Пій ХІІ, який рік перед тим встановив відзначення свята на честь покровителя трудівників у перший день травня.

З огляду на обставини, що склалися в сьогоднішньому світі, коли сама праця опинилися під загрозою через пандемію, прибуття статуї не супроводжувалося, як попереднім разом, урочистою процесійною ходою, як це було 64 роки тому. Тоді її з Мілана до Ватикану також доставили представники християнських робітничих асоціацій. Аудієнція з Папою Пієм ХІІ відбулася 2 травня, через дванадцять місяців після встановлення свята. А напередодні її поблагословив тодішній Міланський Архиєпископ Джованні Баттіста Монтіні – майбутній Папа Павло VI.

Бронзова 150-сантиментрова статуя, що зображає святого Йосифа ремісника із знаряддями праці в руках, відтоді зберігається у римському офісі Асоціації. Коли згуртуванню сповнилося 60 років від заснування, її знову було принесено на площу Святого Петра: 1 травня 2005 року члени асоціації взяли участь у молитві «Царице Неба» з Папою Венедиктом XVI. Через 10 років, 23 травня 2015 року, вона була виставлена в залі Павла VI у Ватикані під час аудієнції Папи Франциска для Італійських християнських робітничих асоціацій.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *