Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Covid-19: Папа про наукову співпрацю та міжрелігійну молитовну ініціативу

Covid-19: Папа про наукову співпрацю та міжрелігійну молитовну ініціативу
Зустрічаючись із вірними в першу неділю травня, Глава Католицької Церкви скерував свою думку до постраждалих від пандемії Covid-19, наголошуючи на важливості об’єднання зусиль у боротьбі з нею та підтримав заклик провести День молитви й посту в наміренні людства.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

«Ще раз хочу висловити свою близькість хворим на Covid-19, тим, які посвячуються піклуванню про них і всім тим, які будь-яким способом потерпають від цієї пандемії», – сказав Папа Франциск, промовляючи до вірних після проказування молитви «Царице Неба» в неділю, 3 травня 2020 року, додаючи:

«Прагну, водночас, підтримати та заохотити міжнародну співпрацю, що започатковується різними ініціативами, щоби дати належну й ефективну відповідь на серйозну кризу, яку переживаємо. У дійсності, важливо об’єднати в прозорий і безкорисливий спосіб наукові здібності, щоб знайти вакцини та лікування і гарантувати загальний доступ до суттєвих технологій, які дозволять кожній зараженій особі в кожній частині світу отримати необхідну медичну опіку».

Загальний заклик до молитви

Глава Католицької Церкви не оминув увагою також оприлюднений напередодні заклик Високого комітету загальнолюдського братерства, звернений до віруючих всіх релігій. «Оскільки молитва є загальною цінністю, – сказав він, – я прийняв пропозицію Високого комітету загальнолюдського братерства до того, аби 14 травня віруючі всіх релігій духовно об’єдналися, проводячи день молитви, посту й діл милосердя, випрошуючи в Бога допомогти людству подолати пандемію коронавірусу».

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *