Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Неділя з Папою: молитва за покликання і підтримка дітей, жертв насильства

Неділя з Папою: молитва за покликання і підтримка дітей, жертв насильства
Святіший Отець нагадав про важливість молитви за покликання та висловив підтримку мережі, яка допомагає дітям, які постраждали від різних форм насильства.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

Зустрічаючись з вірними за посередництвом засобів суспільної комунікації в неділю, 3 травня 2020 р., Папа Франциск звернув увагу на те, що цього дня відзначався Всесвітній день молитви за покликання. Промовляючи після проказування молитви «Царице Неба», він підкреслив, що християнське життя завжди є «відповіддю на Божий поклик, у будь-якому життєвому стані». Однак, цей день молитви нагадує про Ісусові слова про те, що ниви Божого Царства вимагають великої праці, а тому слід простити в Отця, щоби «посилав робітників на Свої ниви».

«Священство і богопосвячене життя вимагають мужності та витривалості; й без молитви поступ вперед на цій дорозі неможливий. Заохочую всіх, – сказав Святіший Отець, – випрошувати в Господа дару добрих робітників Його царства, зі серцями та руками, готовими служити Його любові».

На підтримку дітей

Серед різних звернень, виголошених цього дня, Глава Католицької Церкви скерував свою думку й до італійської Асоціації «Meter», яка є організатором Національного Дня дітей, які постраждали від насильства, експлуатації та байдужості. «Заохочую провідників і активістів і далі здійснювати діяльність на користь запобігання та підвищення чутливості сумлінь, діючи пліч-о-пліч з різними освітньо-виховними агентствами», – сказав він, дякуючи дітям за надісланий колаж, виготовлений із сотень розфарбованих ними маргариток.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *