Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Діяльність двох підпільних цехів з виготовлення неякісного спирту припинено на Запоріжжі

Служба безпеки України викрила на Запоріжжі масштабне виробництво неякісного спирту. З нього виготовлявся небезпечний для життя та здоров’я громадян фальсифікований алкоголь, що постачався до мереж роздрібної торгівлі.
За попередніми даними слідства, група мешканців Мелітополя та Запоріжжя, налагодила незаконне виготовлення спирту. У підпільних цехах, розташованих на території власних домогосподарств та орендованих складах, зловмисники встановили обладнання, яке забезпечувало повний цикл виготовлення сурогату.
Частину готової продукції ділки збували підпільним виробникам алкогольної продукції по всій Україні. З решти самі виготовляли фальсифіковані алкогольні напої та реалізовували до мереж роздрібної торгівлі області.
За оперативною інформацією, щомісяця цехи виробляли до 30 тонн алкосурогату. Під час обшуків на підпільних виробництвах правоохоронці виявили понад 28 тисяч літрів спирту, ароматичні добавки та обладнання для виготовлення неякісного алкоголю.
Вартість вилученого фальсифікату становить понад 3 мільйони гривень.
Наразі тривають заходи із вилучення контрафактної продукції з мереж роздрібної торгівлі .
У межах кримінального провадження за ч. 3 ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України вирішується питання щодо оголошення зловмисникам про підозру.
Блокування незаконного збуту проводилось спільно з оперативниками та слідчими ГУ ДФС у Запорізькій області під процесуальним керівництвом прокуратури.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *