Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Глава УГКЦ висловив співчуття з приводу смерті Великого магістра Мальтійського Ордену

29 квітня у Римі відійшов у вічність Його Величність Еміненція Принц і Великий Магістр Мальтійського Ордену Брат Джакомо Далла Торре Дел Темп’йо Ді Сангвіменто. Глава УГКЦ надіслав місцеблюстителю Брату Рай Гонкало листа співчуття та запевнив у молитвах за вічний упокій душі усопшого.

«Брат Джакомо дав християнському світу прекрасне свідчення віри, воплоченої у служінні найбільш потребуючим, роздаючи їжу безхатченкам на залізничних станціях Рима. Пригадую його обличчя, сповнене глибокої радості, коли він присвячував свій час служінню молодим людям з інвалідністю під час літніх міжнародних таборів, які щорічно організовує Мальтійський орден», – таким пригадав усопшого Великого Магістра Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ.

Додамо, що Мальтійський Орден (Орден Госпітальєрів) виник 1099 року із спільноти братів госпіталю Св. Йоана в Єрусалимі, які опікувалися паломниками, бідними і хворими. Будинок на Мальтійській площі в Римі є офіційною резиденцією Мальтійського Ордену. Завданням та місією Ордену є служіння на славу Божу, Святого Престолу та благо ближнього. Між Україною і Суверенним Мальтійським Орденом установлено дипломатичні відносини.

Секретаріат Глави УГКЦ в Римі

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *