Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

«Разом з нами в молитві у стіп Пресвятої Богородиці єднаються українці з України і цілого світу» – священник з Люрду

Під час молитви на вервиці у Люрді, в гроті Масабєль 1 травня 2020 р. отець Anne-Guillaume сказав: «Разом з нами в молитві у стіп Пресвятої Богородиці єднаються українці з України і цілого світу».

Як каже священник місцевої української греко-католицької церкви Успіння Пресвятої Богородиці о Михайло Романюк, на прохання пароха катедри Святого Юрія УГКЦ з м. Львова з України, отця-мітрата Романа Кравчика та інших священників, які о 12.00 год. розпочинають Маївку – Молебень до Пресвятої Богородиці, у гроті запалили свічку надії за збереження України і цілого світу від пандемії. Таке прохання, за словами о Михайла, є «милим жестом довіри до Люрдської Богородиці».

Українська греко-католицька церква Успіння Пресвятої Богородиці існує в Люрді з 1982 року. Храм, збудований на пожертви українських еміґрантів, став символом перемоги християнської України над радянським режимом і яскравим проявом широкої солідарности та єдності українців у вільному світі. Патріярх Йосиф Сліпий за десять років до початку будівництва відвідав Люрд і віддав під опіку свій український народ проникливою молитвою: «Маріє, чи чуєш ти мене?»

Церква Успіння Пресвятої Богородиці збирає тисячі прочан з різних частин світу і робить чисельні прощі до Люрдської Богородиці. Слід зауважити, що тут, у Люрді, у Базиліці Святої Вервиці, в одній із каплиць є вівтар України, на якому українці, коли ще не мали своєї церкви, служили богослужіння. Над вівтарем знаходиться ікона Матері Божої Милосердної іконописця Михайла Дмитренка.

Сьогодні місію у Люрді, від імені всіх українців, провадить о. Михайло Романюк і Сестри Служебниці Згромадження Непорочної Діви Марії: Марта Козак та Давида Федан.

Кожного дня у храмі Успіння Пресвятої Богородиці в м. Люрді триває постійна молитва (тепер і онлайн) за Україну і цілий світ про захорону від пандемії Covid-19.

Українці в Україні і на поселеннях впродовж місяця травня єдиним серцем і устами співають: «Під Твою милість прибігаємо, Богородице Діво. Молитвами нашими в скорботах не погорди, а від бід захисти нас, єдина Чиста й Благословенна. Пресвята Богородице, спаси нас».

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://ugcc.fr

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *