Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Три нові позитивні тести на COVID-19 – статистика захворюваності прикордонників

Станом на 4 травня 2020 року 17 представників Державної прикордонної служби України – військовослужбовців та працівників – мають лабораторно підтверджений діагноз COVID-19.

Під час виконання службових обов’язків, прикордонники одні з перших опинилися в зоні ризику, адже контактували з великою кількістю подорожуючих, які в тому числі могли хворіти на COVID-19. Для запобігання зараженню та поширенню захворювання ще наприкінці лютого відомство почало вживати відповідні заходи. Зокрема запроваджено механізм, згідно з яким на самоізоляцію чи обсервацію відправляються усі прикордонники, які контактували з хворими – і тими, які перетнули кордон, і колегами по службі, і близькими, з якими військовослужбовці контактують у побуті.

На даний момент під контролем медиків перебувають понад три сотні прикордонників, які контактували з хворими. Переважна більшість контактних осіб – перебувають на самоізоляції, решта ізольовані в підрозділах чи обсерваторах.

Підрозділи охорони здоров’я Держприкордонслужби постійно контролюють процес лікування хворих, визначають коло контактних осіб, відслідковують стан їх самопочуття, за необхідності проводять експрес-тести чи ПЛР-діагностику на наявність захворювання.

Окрім того у відомстві суттєво змінено графіки роботи, щоб зменшити кількість фізичних контактів. Максимально використовуються можливості дистанційної форми, телефонного та відео-селекторного зв’язку тощо. У службових приміщеннях введено обов’язковий масковий режим, проводиться прибирання за допомогою дезінфікуючих засобів. Для персоналу, який здійснює прикордонний контроль осіб, які прибувають з осередків поширення хвороби, передбачені захисні комбінезони, окуляри. Курсанти разом з командирами своїх підрозділів постійно перебувають у навчальних закладах Держприкордонслужби і не контактують з особами з-поза меж цієї території. Навчальний процес проводиться дистанційно за допомогою інтернету та телекомунікацій.

Попри вжиті заходи, прикордонники щоденно заступають в наряди на охорону кордону, знаходяться у пунктах пропуску, на кордоні, лінії розмежування з окупованим Донбасом та адмінмежі з окупованим Кримом заради безпеки України та людей, які проживають в нашій країні.

Так, учора лабораторне підтвердження захворювання на COVID-19 отримали ще троє представників Державної прикордонної служби України в Одеській області. У підрозділах, провели необхідну дезінфекцію приміщень та вжили всіх запобіжних заходів, зокрема, й щодо направлення на самоізоляцію під контролем лікарів відомства персоналу, який контактував з хворими.

Загалом, на сьогодні із загальної кількості військовослужбовців та працівників Держприкордонслужби, які хворіють на COVID-19 одужав 1 військовослужбовець.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *