Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Прем’єр-міністр України привітав Блаженнішого Святослава з ювілеєм

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль особисто привітав Блаженнішого Святослава, Отця і Главу УГКЦ, з 50-літнім ювілеєм. Він передав вітального листа від Кабінету міністрів України.

«Поза сумнівом, ви є однією з найбільш знакових та шанованих постатей духовно-релігійної сфери у нашій державі. Ваші розважливі кроки, прагнення бути щирим порадником для кожного, хто бачить Україну процвітаючою європейською державою та очікує на захист чи підтримку, – це справжня риса духовного провідника для мільйонів вірян», – йдеться у тексті привітання.

«Блаженніший владико Святославе, ще раз вітаємо вас з ювілейним днем народження та бажаємо, аби усвідомлення вашої місії слугувало для вас тим мірилом досконалості, завдяки якому ви досягнете не лише ще більших здобутків на шляху служіння шанованій чисельній греко-католицькій громаді, але і зможете втішатися відчуттям виконаного обов’язку і досягнутої гармонії у світі», – зазначено у вітальному листі.

Прем’єр- міністр подарував Предстоятелю УГКЦ ікону Преображення Господнього.

«Дякую за символічний подарунок. Оскільки для іконописця ікона Преображення є першою, яку він має написати, щоб його очі змінилися і він зміг по-іншому бачити світ, намагатимуся змінювати свої очі», – зауважив Блаженніший Святослав.

Департамент інформації УГКЦ

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *