Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Інститут Екуменічних Студій УКУ запрошує на онлайн-дискусію про наслідки пандемії

У межах проєкту Інститут Екуменічних Студій Український католицький університет UCuniversity Екуменічний Соціальний Тиждень відбудеться онлайн дискусія «Наслідки пандемії для довкілля: нові виклики та можливості».

Цією дискусією організатори мають намір підтримати ініціативу Папи Франциска – Тиждень Laudato SI (16-24 травня 2020) з нагоди п’ятиріччя Енцикліки на тему дбання про спільний дім.

У часі дискусії розмова буде про те як змінюється довкілля зараз (міфи і реальність); про очищення повітря, відновлення флори і фауни під час пандемії і як це зміниться після повернення людей з ізоляції і відновлення їхньої діяльності; про стратегії та системні підходи захисту довкілля під час і після пандемії; про утилізацію засобів захисту; проте що можуть робити релігійні організації, громада та бізнес щоб захищати довкілля будучи он-лайн; про сталий бізнес, переорганізацію життя тощо.

Спікерами онлайн дискусії будуть Міністр екології та природних ресурсів (2016-2019), політик Остап Семерак;  ректор Відкритого православного університету Святої Софії-Премудрості, священик ПЦУ Георгій Коваленко; голова Бюро з екологічних питань УГКЦ Володимир Шеремета; доктор соціальної економіки, віце-президент Української Кооперативної Федерації, екс-доцент Папського Григоріанського Університету (Рим, Італія) Зіновій Свереда.

Щоб взяти участь у заході необхідно зареєструватися https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdF-31qO90EUDiHdBAZ3D4YmjnOW2uClVU3kjfkQkwIkqaIAQ/viewform

Ближче до зустрічі усі зареєстровані отримають покликання, за яким відбудеться дискусія.

Додаткова інформація – irakit@ucu.edu.ua Ірина Кітура, координатор проєкту Екуменічний Соціальний Тиждень.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://velychlviv.com

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *