Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Курсанти Військової академії проводили КШН.

Курсанти військової академії (м. Одеса) провели командно-штабні навчання.
За їхньою легендою – в операційному районі Одеської області з’явилися намагання створити Бесарабську народну республіку. Тактична обстановка створена за прикладом розвитку ситуації 2014 року у Донецькій та Луганській областях. Події розвиваються за схожим сценарієм, який, на думку ворога, спрацює і в нашому регіоні.
Начальник кафедри тактики та загальновійськових дисциплін Юрій Лісніченко розповів, що основний зміст цих навчань – провести їх на єдиному тактичному фоні, щоб курсанти працювали у військових організмах у взаємодії: "У нас міжвидовий військовий виш, ми готуємо курсантів за різними спеціальностями та спеціалізаціями. На цих навчаннях кожен виконує своє завдання."
Відповідно до задуму командно-штабного навчання, серед курсантів сформовано кілька підгруп, кожен займає визначену посаду: командир батальйону, роти чи ремонтних підрозділів, їх заступники, начальники розвідки, командири підрозділів Сил спеціальних операцій та інші. Структури сформовані за прикладом армій країн-членів НАТО.
Юрій Лісніченко каже: " Ми навчаємо за дивізом «Навчати тому, що потрібно в бою». Тобто, ми вивчаємо досвід сьогодення і його впроваджуємо максимально швидко на навчання курсантів."
Серед курсантів близько половини – контрактники, які мають досвід бойових дій та навіть державні нагороди. Вони, як ніхто інший, розуміють, наскільки важлива правильна стратегія та взаємодія між підрозділами. На кожному етапі навчань – окрема задача: спочатку підготовка і ведення оборонного бою, далі тематика контр наступальних дій.
Навчання триватимуть кілька днів і є одним із найважливіших етапів підготовки майбутніх офіцерів.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *