Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Владики з цілого світу через ZOOM привітали Главу УГКЦ з 50-річчям

Отець і Глава Української Церкви Блаженніший Святослав у день свого 50-ліття через ZOOM приймав привітання від членів Синоду УГКЦ з різних куточків земної кулі.

Владика Борис Ґудзяк, Митрополит Філадельфійський, вийшов на зв’язок зі США:

– Ми цілий день за вас молимося в різних куточках світу, – сказав єпископ до ювіляра. – Хочу підкреслити одну річ: вас Господь дуже любить, неймовірно любить. Кожен з нас мав сьогодні нагоду призадуматися над вашим життям, над народженням цього хлопця зі Стрия… Ця ваша дорога священичого покликання і пригоди в Аргентині, ваше блискуче отримання трьох дипломів і п’ять років в Римі… Роки служіння у семінарії, ваше викладання… По сьогоднішній день студенти, які стали дорослими, вас пам’ятають як взірцевого богослова, який доступно, радісно, переконливо слово про Бога доносив до людей. Я вже не кажу про патріаршество, в якому є і революція, і ріст. Є Майдани, пандемія, війна, а також і багато радості і великого життя. Ми дякуємо Богові за ваше життя, ваше Блаженство. 

Владика Борис побажав, аби ювіляр за будь-яких обставин відчував безмежну любов Бога Отця.

– Аби ви і далі були Його вірним сином. Аби ви і далі в цьому образі зростали і з нами ділилися дарами Святого Духа, – додав він.

Владика Гліб Лончина привітав ювіляра, знаходячись у столиці Франції:

– Вітаємо вас і молимося за вас, аби Господь допоміг вам нести тягарі вашого служіння. Бажаємо, аби ви завжди мали духовні успіхи. Ми любимо вас.

Владика Ігор Возьняк, Митрополит Львівський, привітав Глава УГКЦ зі Львові від імені всіх владик з України. Побажав мудрості, здоров’я та подякував за служіння людям та Церкві.

Тоді свої привітання ювіляру висловили митрополити Василь Семенюк з Тернополя, Володимир Війтишин з Івано-Франківська, Євген Попович з Перемишля (Польща), Володимир Ковбич з Куритиби (Бразилія) та Лаврентій Гуцуляк з Вінніпегу (Канада).

 

Владика Богдан Дзюрах, Секретар Синоду Єпископів УГКЦ, запевнив Предстоятеля:

– Ми всі вас оточуємо любов’ю, молитвою і пошаною.

Владика згадав бабуню Блаженнішого Катерину, яка передавала йому віру і яка вчила життєвої мудрості.

– І тепер ви сповняєте для нас роль святого Петра в нашій помісній Церкві. Ми сьогодні радіємо, що можемо опертися на вас, ваше Блаженство, на вашу мудрість, на ваш досвід, на вашу любов, на вашу віру. Молимося, щоби ваша віра не зменшувалася і щоб жодні випробування її не захитали, щоб Бог давав вам мудрість і проникливість розуму і серця. І дав вам велике серце огортати нас великою батьківською любов’ю.

Блаженніший Святослав подякував усім за привітання і побажав, аби всі разом мали можливість зібратися, коли окови адові коронавірусу впадуть.

Усі синхронно онлайн заспівали «Христос воскрес».

– Гадаю, ще жоден Глава Церкви в історії не мав такого ювілею онлайн як маю я. Що цим Господь Бог хоче сказати, ми ще зрозуміємо з часом, але думаю, що це унікальна нагода бути разом, ділитися тою радістю, відчувати плече співбрата, навіть коли він є через океан з другого боку земної кулі. Це спосіб, в який ми сьогодні можемо любити одне одного. А разом любити Господа Бога за все добро, яке ми від Нього отримали і досвідчили. 

Департамент інформації УГКЦ

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *