Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

А. Аваков нагородив лікарів системи МВС, які допомагали італійцям у боротьбі із коронавірусом

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков наголосив, що досвід, який отримали лікарі системи МВС та МОЗ, переоцінити неможливо.
«Для мене велика честь подякувати вам та вручити нагороди. Україна отримала не лише повагу італійців, а і колосальний досвід. І неможливо переоцінити те, що ви, попри потенційні загрози, зважилися на це відрядження», – сказав Арсен Аваков.
Лікарі поділилися враженнями від відрядження та розповіли завдяки чому італійцям вдалось знизити захворюваність та подолати пік епідемії.
Начальник госпіталю МВС Київської області Юрій Сак, який працював у шпиталі для COVID-позитивних пацієнтів провінції Марке міста Пезаро розповів:
«Вразила дисципліна з якою, італійці виконували всі правила карантину. Коли ми прибули в Італію, ми не побачили жодної машини, жодної людини, на відміну від того, що ми побачили повернувшись до Києва. Саме суворість, з якою італійці дотримувались карантину, дозволила їм «збити» захворюваність в пік епідемії. Тому зараз, я прошу всіх виконувати правила власної безпеки, користуватися засобами індивідуального захисту, обробляти руки та поверхні дезінфекторами. Це дуже важливо – берегти себе та дотримуватися правил карантину і ми поборемо вірус».
Очільник МВС підкреслив позитивну динаміку в боротьбі з коронавірусом та не останню роль в цьому процесі місцевої влади:
«Україна демонструє одну із кращих динамік в Європі і її важливо втримати. Я вважаю, що рішення про зняття карантинних обмежень повинні прийматись з урахуванням розвитку епідемій в кожному регіоні країни. 11 травня – чергове випробування, початок послаблення карантинних обмежень, але необхідно продумати кожен крок, щоб все було безпечно. Тому кожен з вас має передавати отриманий досвід на своєму місці», – підкреслив Арсен Аваков.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *