Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

На навчальних тренажерах курсанти Військової академії (м. Одеса) тренуються влучно стріляти.

Одеські курсанти освоюють навички ведення вогню з сучасних керованих протитанкових ракетних систем, зокрема таких як «Корсар» і «Стугна П». Обидва ПТРК є новими зразками озброєння, здатними вражати сучасну броньовану техніку і танки з максимальною дальністю стрільби до 2500 метрів – у випадку з «Корсаром» та до 5000 метрів – у «Стугни П». Ракети є керованими завдяки лазерному наведенню, що значно підвищує їх ефективність у реальному бою, а спроможність «Стугни» дає можливість вести вогонь з укриття, адже оператор може керувати комплексом дистанційно, з пульту, який виноситься на відстань до 50 м.
Заступник начальника кафедри вогневої підготовки Військової академії (м.Одеса) Анорій Набока розповів: "З початком війни курсанти нашої військової академії розпочали підготовку розрахунків протитанкових ракетних комплексів. Знання вони отримують не тільки теоретичні, а й відпрацьовують їх на практиці. Академія отримала навчальні тренажерами для більш спрощеного режиму підготовки."
Вартість однієї ракети для таких комплексів, є зовсім не дешевою. Саме тому майбутні офіцери перед тим, як здійснити свої перші постріли на полігоні, системно і старанно готуються на сучасних комплексах навчальних тренажерів, які повністю імітують реальні ПТРК і дають змогу курсантам покращити навички наведення і здійснення пострілу, а інструкторам – можливість контролювати весь процес в режимі реального часу.
Окрім занять з підготовки операторів навідників ПТРК, курсанти також вчаться вправлятися і з новими зразками озброєння, які з’явились в українському війську нещодавно. Це снайперська гвинтівка UAR 10, яка прийшла на заміну застарілій СВД та значно перевищує її бойові можливості і тактико-технічні характеристики, а також модернізована штурмова гвинтівка типу булпап, створена на базі АК-74 «Вулкан М Малюк», яка є меншою за габаритами та зручнішою в користуванні. Вагомою перевагою даних видів озброєння є можливість використати сучасне обладнання, таке як оптичні чи коліматорні приціли, прилади безшумної та безполум’яної стрільби, лазерні цілевказувачі та ще великої кількості різних приладів і аксесуарів, в залежності від умов роботи та особистих вподобань стрільця.
Україна, як і її військо, впевнено переходить на стандарти провідних країн світу, що вимагає постійного оновлення та модернізації наявного озброєння. Саме тому навчання у вищих військових навчальних закладах має йти в ногу з часом, адже кожен майбутній офіцер повинен вміти і володіти наявним у його підрозділі озброєнням. Для забезпечення цього процес навчання курсантів постійно покращують і комплектують всіма можливими сучасними засобами підготовки.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *