Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

«Наповнити Божою присутністю весь посткоронавірусний світ», – Блаженніший Святослав радить, як пережити нові виклики

Тяжкі часи ще не наступили. Але, коли наступлять, ми, перебуваючи разом з Богом та іншими людьми, зможемо їх пережити. Такими думками поділився Блаженніший Святослав у інтерв’ю з нагоди 50-літнього ювілею.

На запитання журналістки «Живого телебачення» Марини Ткачук про найважчі моменти у патріаршому служінні, Блаженніший відповів, що, коли він оцінює події, які сталися, завжди має таку думку, що найважчого ще не було. Господь Бог, на його думку, дав можливість все якось спокійно пережити. Однак серед переживань, які все ж видалися важкими, Глава УГКЦ назвав події першої половини 2014 року: смерті на Майдані та початок війни на Сході України.

«Сьогодні ми також переживаємо важкі часи, пов’язані з пандемією нового вірусу. Таке відчуття, що весь цей свій, в якому ми народилися і виросли, в один момент зник. А тепер живемо у немовби новому світі, в нових обставинах, – зазначив Предстоятель і додав, – але я думаю, що ми і це переживемо з Божою допомогою, з Божою силою».

Блаженніший вважає, що запорукою того, що ми зможемо пережити важкі часи, є відкритість на іншу особу, а не зосередження на власній: «Ми зможемо пережити всі ті непрості виклики, коли будемо намагатися зробити це разом з іншими людьми, коли не будемо шукати своєї власної вигоди і не будемо за всяку ціну рятувати свою власну шкіру. Господь завжди нам допоможе знайти у собі той потенціал, можливо, якийсь новий, скритий, який до цього часу ми не добачали. Він поставить поруч нас тих людей, яких саме у Його предвічному задумі приготував для нас цією ситуацією. Якщо ми так будемо жити, то думаю, ми все переживемо».

Глава УГКЦ закликає наповнити Богом нинішні обставини, адже, маючи досвід радянської армії, вважає це абсолютно реальним: «Ви собі уявіть, що, якщо ми могли бути християнами і могли молитися Службу Божу в радянській армії, змогли наповнити Богом і ті обставини, думаю, ми зможемо наповнити Божою присутністю і нові обставини того світу, який ми вже тепер охрестили як посткоронавірусний світ».

Пригадуємо, що в переддень ювілею «Живе телебачення» показало ексклюзивне інтерв’ю із Блаженнішим Святославом, Главою і Отцем УГКЦ, який 5 травня святкував 50-літній ювілей.

Департамент інформації УГКЦ

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *