Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Українців за кордоном запросили долучитися до “Kolomeyka challenge”

Представників української громади за кордоном запросили долучитися до віртуального традиційно-побутового танцю «Коломийка», щоб відсвяткувати Міжнародний тиждень танцю 2020 повідомляє Укрінформ.

Ініціаторкою «Kolomeyka challenge» виступила мисткиня, ілюстраторка та академік з канадської провінції Альберта Лариса Цимбалюк Челядин, повідомляється на сайті Конгресу українців Канади (UCC).

«Незважаючи на складні виклики COVID-19, в рамках Міжнародного тижня танцю 2020 року українські танцюристи по всьому світу об’єдналися за допомогою своїх мобільних телефонів у віртуальній “Коломийці”», – йдеться у відео, яке Цимбалюк-Челядин опублікувала на YouTube-каналі.

Як зазначає організаторка, цей соціальний танець найчастіше виконується під живу музику на українських фестивалях та урочистостях і, як відомо, може тривати нескінченно.

На відміну від хореографічних постановок, «Коломийку» можуть почати танцювати спонтанно, без попередньої підготовки та спеціальних костюмів. Також для виконання танцю не важливі ані вік танцюристів, ані навички.

У відео продемонстрована «Коломийка» у виконанні великої кількості танцюристів у різних куточках світу – США, Канада, Бразилія, Карпати та ін.

Фото: dzerkalo.media

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *