Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Польща та Угорщина передали медичні засоби для Ватикану

Польща та Угорщина передали медичні засоби для Ватикану

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

Наприкінці квітня уряд Угорщини передав Святому Престолу 45 тисяч хірургічних захисних масок, призначених для задоволення потреб ватиканського персоналу в контексті пандемії Covid-19. Ще кілька тисяч масок були передані Папській германсько-угорській колегії для потреб студентів і харитативній організації «Товариство святого Петра» для потреб їхніх підопічних. Ініціатива була приурочена до 30-річчя відновлення у 1990 році дипломатичних стосунків між Святим Престолом і Угорщиною.

У п’ятницю, 8 травня 2020 р., до Ватикану прибули дві вантажівки із захисними масками, дезінфекційними розчинами та іншими засобами, необхідними в умовах вірусної епідемії. Дарунок, який призначений в основному для бідних і хворих, прийняв кардинал Конрад Краєвський, Папський роздавач милостині.

Посол Польщі при Святому Престолі Януш Котаньский розповів, що частина цієї допомоги також призначена для потреб Ватиканської жандармерії та Швейцарської Гвардії. Тиждень перед отриманням цього цінного подарунка відбулася телефонна розмова між Папою Франциском і Президентом Польщі Анджеєм Дудою.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *