Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Штурмували і брали на абордаж – спецпризначенці ВМС відточували свою бойову майстерність.

Зупинити підводну чи надводну диверсію, захопити вороже судно, знищити терористів та визволити заручників, знешкодити підводні міни чи, навіть, піратів – це, напевно, найменше з того, що швидко і якісно можуть виконати бійці окремого підводного протидиверсійного загону ВМС ЗС України. Під час навчань свої навички і вміння спецпризначенці продемонстрували саме у абордажно-штурмових операціях.
За задумом навчань незаконні збройні формування захопили цивільне судно, виставили охорону і організували «підпільний штаб» – саме така інформація надійшла бойовим плавцям і за короткий час вони вже розробили план дій і приступили до активної фази. Здійснивши перехід морем, група швидко маневрує на швидкісному катері.
Ближче до захопленого судна бійці потрапили під вогонь умовного противника, який вівся під прикриттям димової завіси з верхньої палуби, на що терористи отримали моментальну вогневу відповідь і були змушені тікати в укриття, вглиб судна. Підійшовши до борту корабля, спецпризначенці розпочали абордажні дії за допомогою штурмового трапу.
Після висадки групи почалася одна з найскладніших фаз навчань – зачистка приміщень і знищення умовних терористів. Ускладнювало операцію те, що на судні велика кількість вузьких коридорів, трапів і ярусів. Крім цього, бійці не знали де саме знаходяться бойовики, тому довелося обійти всю систему сполучень, впевнено і крок за кроком, адже найменша помилка будь-кого з групи, в реальному бою коштує людського життя.
Дмитро, командир групи, розповідає:"Абордажно-штурмові дії є, мабуть, найскладнішим елементом зі штурмових дій, бо судно доволі велике, багато приміщень, багато підйомів, спусків, багато сліпих зон, тому бійці загону постійно тренуються, постійно вдосконалюють свої навички."
Такого роду операції і справді виглядають немов кадри, з голлівудських блокбастерів, але різниця в тому, що в них грають ролі професійні каскадери, які мають право на помилку, адже сцену можна переграти знову чи зробити стоп-кадр, що є абсолютною протилежністю у відношенні до бійців загону – для них помилки неприйнятні.
Саме тому для морських спецпризначенців такі задачі не є особливими, бо рівень підготовки і спроможності виконувати поставленні завдання досягався потом, кров’ю і систематичною підготовкою.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *