Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

У Білій Церкві греко-католики провели благодійну акцію підтримки для міської лікарні №3

4 травня 2020 року парафіяни громади Різдва Христового УГКЦ у місті Біла Церква, спільно з благодійним фондом «Карітас-Київ» провели акцію підтримки для Білоцерківської міської лікарні № 3.

Як повідомив протоієрей Ігор Гріщенко, місцевий священник УГКЦ, така допомога є дуже потрібною, адже даний медичний заклад є опорним пунктом для Київщини, у якому приймають хворих на COVID-19. «За допомогою небайдужих жертводавців для потреб лікарні було передано дезінфікуючі засоби.

«Наша Церква щодня молиться за лікарів, медперсонал. Молимося за тих, які, попри важкі і часто недооцінені умови праці, виконують покликання свого серця», – зауважив о. Ігор.

Він також додав, що такою підтримкою Церква пригадує, що духовенство та вірні УГКЦ є поряд. «Навіть тоді, коли здається, що жертва є не потрібною, наша Церква не перестає дякувати і просити нашого Господа, щоб подавав сили, натхнення, витримки для тих, які твердо, мужньо і сміливо йдуть за голосом свого сумління».

«З плином часу багато чого зміниться, – зазначив священник, – але якісні зміни вже зачіпають тих, які їх не просто очікують, але тут і тепер починають ними жити. Наша держава потребує якісного війська, якісних педагогів, інженерів, священників, депутатів, керівників держави усіх рівнів. Для становлення таких якісних прошарків праці не менш важливою у наш час стає добра співпраця між усіма. Лише такий підхід забезпечить якісне зростання нашого національного благоустрою. Тільки тоді, кожен з нас зможе щиро подивитися в очі один одному, коли сам стане на дорогу якісних перемін, шлях, який веде нас у світле майбутнє України», – наголосив о. Ігор Гріщенко.

Прес-служба Київської архиєпархії

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *